Projekty

Mnou vydané aplikace pro Windows, které za něco stojí a mohly by se někomu hodit.

QuickFlash

quickflash
Warning: Illegal string offset 'id' in /mnt/data/accounts/m/msmart/data/www/sugi-webdesign.cz/php/projekty.php on line 60

Jedná se o jednoduchý prográmek, který se stará o data na vašem přenosném zařízení nebo i lokálním disku. Do programu si můžete přidat libovolný počet zástupců na soubory, od obrázků, písniček, dokumentů až po různé aplikace. Tito zástupci se dělí do různých sekcí, díky kterým si můžete v souborech na disku udělat pořádek. Soubory různých typů se dají přidávat hromadně pomocí vyhledávání v nastavení nebo jednotlivě v hlavní nabídce. Tlačítko nápověda momentálně nefunguje, jelikož nápověda k této beta verzi neexistuje (myslím, že ani neni co napovídat :)). Případné nápady a různé poznatky k programu prosím pište do komentářů níže.

quickflashquickflashquickflash
komentářeKomentáře (0) Ke stažení:

World of Warcraft AutoSaver

world-of-warcraft-autosaver
Warning: Illegal string offset 'id' in /mnt/data/accounts/m/msmart/data/www/sugi-webdesign.cz/php/projekty.php on line 60

Tento prográmek vám automaticky ukládá hru World of Warcraft v určitém intervalu.

Určitě znáte, jestli hrajete na nějakém free serveru, že server alespoň 1x denně spadne a vy o něco co jste neměli uložené přijdete. Je několik způsobů jak to vyřešit, dát si k počítači stopky a pokaždé když zazvoní, uložit hru ručně, napsat si macro a kdykoliv mě napadne, tak na něj kliknout a nebo spustit takovýto nenáročný prográmek, nechat ho běžet na pozadí a v klidu hrát.

Toto je první veřejná verze, kde jsou odlazené základní chyby a nedostatky. Program pracuje pouze na tom, že v určitém intervalu, který zadáte otevře chat a napíše do něj ".save". Hlavní problem v programu byl, že když spouštěl chat, simulovaným stisknutím enteru, tak často třeba odeslal zprávu, kterou jste zrovna do chatu sami psali, ale tato verze má tento problem vyřešený a počká do chvíle, kdy přestanete psát a až poté uloží hru.

Tento prográmek je bezplatný a volně šířitelný.

world-of-warcraft-autosaverworld-of-warcraft-autosaver
komentářeKomentáře (0) Ke stažení: world-of-warcraft-autosaver world-of-warcraft-autosaver

Created & Designed by © SuGi 2007-2011 | PWRD BY Veriana (2.0.1450)
Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené používáním tohoto webu